Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Vakar
 2. ATMESTA Priežąstis: Anketa kopijuota iš kito projekto.
 3. Was_Expert

  Pasiulymas Jack_Ace

  Kol kas ne, nes žaidėjų nėra daug ir komandoje jau taip yra daug žmonių, ir po to būna serveryje prisijungė visi su privelegijom.
 4. Mind'Black

  Pasitraukiu iš projekto

  goobye my friend, goodbye my level!
 5. Paskutinė savaitė
 6. Sveiki, taigi aš esu Mantas a.k.a Serverio įkūrėjas. Aš pasitraukiu iš projekto iki rugpjūčio 23dienos. Priežastys? Priežastis yra tokia: aš iškrendu iš Lietuvos keliems mėnesiams. Savo pareigas perleidžiu Was_Expert arba Lixi9. Ar grįšiu į projektą? Žinoma! Buvo smagu visus pažinti ir linkiu visiems gero zaidimo.
 7. Sveiki, mano vardas žaidime yra Aras_Dieselt, realybėje Rėjus man yra 14 metų esu draugiškas, paslaugus patinka sportas laisvalaikiu užsiiminėju Aikido. Žaidime prabūnu 150 minučių jeigu ateina žmonių būnu 200 minučių ar daugiau,Forume 100 minučių. Pildau y Direktorių prižiūrėtoją nes manau kad aš susitvarkysiu su šiomis pareigomis, ir reikia išmėginti savo jėgas. Prižiūrėtoju buvau tik 1 kartą, kitame serveryje. Šiame projekte pradėjau žaisti prieš savaitę. Sėkmės kitiems pildantiems.
 8. Sveiki, kadangi Ale_Mantas turi pasitraukti trumpam iš projekto, tai pagrindinis administratorius būsiu aš. Iškarto nusprendžiau, jog reikia rinkti naują direktorių prižiūrėtoją, nes iš dabartinio nėra jokių žinių. Reikalavimai: Stengtis rašyti lietuviškomis raidėmis. Turėti bent 14 metų. Turėti noro būti direktorių prižiūrėtojas. Rašyti laisva forma (CV), kurioje turi būti paminėta jūsų manymų svarbiausi dalykai. Pildykite tik tie, kurie tikrai manote, jog susitvarkysite su šiomis pareigomis DĖMĖSIO: Neklausinėti, kada bus analizė!
 9. 1. Jūsų V_P: Jack_Ace 2. Koki pasiūlyma turite?: Įdėkite Moderatorius į žaidimą jeigu galite galėtu turėt daugiau privilėgijų negu adminai. 3. Kam pasiūlymas skirtas? (Forum/Samp): Samp 4. Papildomas Komentaras: Tikiuosi atsižvelgsit į šita pasiulymą.
 10. 1. Jūsų V_P: Matas_Taxi 2. Koką klaidą pastebėjote?: ./akomandos 3. Kam klaida skirta? (Forum/Samp): SAMP 4. Papildomas Komentaras: Čia turbūt būtu tokia menknieka, nes tprsm kai parašai ./akomandos, paspaudi ant Pagalbininko ir viršuj kairėj rašo 3lygio komandos. Tada su jet-pack, klaida: kurpine, o turėtų būti kuprine. Fotkė čia, nes pamiršau į anketą įdėti nuotrauką - čia
 11. 1. Jūsų V_P: Jack_Ace 2. Jūsų tikrasis vardas: Lukas 3. Kiek jums metų?: 14 4. Koks jūsų hobis?: Krepsinis/Futbolas 5. Ką mėgstate veikti šiaip gyvenime?: Šiaip esu paprastas vaikinukas mėgstantis užsiemimus, sportuoti. 6. Kokiame mieste gyvenate?: Kretingoje. 7. Jūsų tikslai serveryje: Na šiaip tai moderatorius forume, o žaidime dar nelabai. 8. Kokia serverio firma patinka jums?: Kolkas dar nežinau, ateiti gal sužinosiu. 9. Ar patinka jums šis projektas?: Taip, nes smagus kolektyvas. 10. Paskutinis pasisakymas: Kaip gyvenat?
 12. Prisistatymų skilties informacija - tema kurioje bus viskas paaiškinta, kaip pildyti - ką, ir t.t. Taisyklės < Temą kuriame gerai perskaičius taisykles. < Pažeidus taisykles, tema gali būti ištrinama. < Nusižengus bendrom Forumo taisyklėm - taikomi įspėjimai! < Tema turi būti susijusi su skiltimi. < Draudžiama keisti šriftą/spalvą. < Temos pavadinimas turėtu būti toks: Pristatau (V_P) < Jeigu padarysite kurdami temą klaidelę, pranešime jums, kad pataisytumėte. Anketos šablonai Prisistatymas 1. Jūsų V_P: 2. Jūsų tikrasis vardas: 3. Kiek jums metų?: 4. Koks jūsų hobis?: 5. Ką mėgstate veikti šiaip gyvenime?: 6. Kokiame mieste gyvenate?: 7. Jūsų tikslai serveryje: 8. Kokia serverio firma patinka jums?: 9. Ar patinka jums šis projektas?: 10. Paskutinis pasisakymas:
 13. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jack_Ace Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo pat serverio starto. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Šiaip nei pats nežinau, bet ilgokai. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Tiesiog buvo toks kitas projektas tuo pačia modifikaciją ir svetainių galūnės panašios buvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Nu dar nedirbau. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Kartais. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Nesunku rasti. Ar naudojote /admin komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, labai padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dar neteko bet kažkada teks. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aiškiai ten yra. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Na, net nežinau.
 14. Pamoku skilties informacija - tema kurioje bus viskas paaiškinta, kaip pildyti - ka, ir t.t. Taisyklės < Tema kuriame gerai perskaicius taisykles. < Pažeidus taisyklės, tema gali bųti ištrinta. < Draudžiama viešinti nelegalias pamokas. < Nusižengus Bendrom Forumo Taisyklėm - Gali būti taikomi įspejimai! < Tema turi būti susijusi su skiltimi. < Draudžiama keisti šriftą ir spalvą. < Temos pavadinimas tūrėtu būti toks: Pamoka apie (tema) < Draudžiama, kad vaizdo įraše/nuotraukoje matytusi kito projekto pavadinimas. < Jeigu padarysite kurdami temą klaidelę, pranešime jums, kad pataisytumėte. < Kuriant tema, kurioje dalinates pamoka - Turite viska aiškiai paaiškinti, kokia yra pamoka ir t.t. Temoje gali būti video link'as. Anketos šablonas Pamoka 1. Jūsų V_P: 2. Kokia pamoka skelbiate?: 3. Medžiaga kurioje matosi pamoka (Nebūtina): 4. Papildomas Komentaras (Nebūtina):
 15. Pagalbos skilties Informacija - tema kurioje bus viskas paaiškinta, kaip prašyti pagalbos. Taisyklės < Tema kuriame gerai perskaičius taisyklės. < Pažeidus taisyklės, tema gali bųti ištrinama. < Draudžiama prašyti bereikalo pagalbos. < Nusižengus bendrom Forumo taisyklėm - Gali būti taikomi įspejimai! < Tema turi būti susijusi su skiltimi. < Draudžiama keisti šrifta ir spalva. < Temos pavadinimas tūrėtu būti toks: Pagalbos (V_P) < Draudžiama, kad vaizdo iraše/nuotraukoje matytusi kito projekto pavadinimas. < Jeigu padarysite kurdami tema klaidelę, pranešime jums, kad pataisytumėte. < Kuriant tema, kurioje prašote pagalbos išdėstykite tinkamai savo mintis. <Draudžiama, kurti humoristinės temas, kitaip bus taikomi įspėjimai! Anketos šablonas Prašant pagalbos 1. Jūsų V_P: 2. Kokios pagalbos jums reikia?:
 16. Šaunus atnaujinimas, taip ir toliau.
 17. GFX skilties informacija - tema kurioje bus viskas paaiškinta, kaip pildyti - ką, ir t.t. Taisyklės < Temą kuriame gerai perskaičius taisykles. < Pažeidus taisykles, tema gali būti ištrinama. < Nusižengus bendrom Forumo taisyklėm - taikomi įspėjimai! < Tema turi būti susijusi su skiltimi. < Draudžiama keisti šriftą/spalvą. < Temos pavadinimas turėtu būti toks: GFX (V_P) < Draudžiama, kad vaizdo įraše/nuotraukoje matytusi kito projekto pavadinimas. < Jeigu padarysite kurdami temą klaidelę, pranešime jums, kad pataisytumėte. < Taip pat galima atidaryti ir krautuvėles, tik prieš tai turima susisiekti su Skilties Moderatoriumi. Anketos šablonai GFX Anketa 1. Jūsų V_P: 2. Kam skiriamas šis GFX (Forumui/Serveriui/TeamSpeak/Žaidėjam)?: 3. GFX Nuotrauka: 4. Papildomas Komentaras:
 18. Klaidų skilties informacija - tema kurioje bus viskas paaiškinta, kaip pildyti - ką, ir t.t. Taisyklės < Temą kuriame gerai perskaičius taisykles. < Pažeidus taisykles, tema gali būti ištrinama. < Nusižengus bendrom Forumo taisyklėm - taikomi įspėjimai! < Tema turi būti susijusi su skiltimi. < Draudžiama keisti šriftą/spalvą. < Temos pavadinimas turėtu būti toks: Klaida (V_P) < Draudžiama, kad vaizdo įraše/nuotraukoje matytusi kito projekto pavadinimas. < Jeigu padarysite kurdami temą klaidelę, pranešime jums, kad pataisytumėte. Anketos šablonai Duodant klaidą 1. Jūsų V_P: 2. Koką klaidą pastebėjote?: 3. Kam klaida skirta? (Forum/Samp): 4. Nuotrauka: 5. Papildomas Komentaras:
 19. Ankstesni
 20. Sutvarkyta Sutvarkyta klaida su armijos /tpdarbas. Armijai viršijant greitį per greičių matuoklius negaus baudos ir įspėjimo. Armijai sutvarkyta komanda /skydas. Armijai sutvarkyta komanda /liemene. Su /ant komanda negalėsite surakinti savęs. Sutvarkyta klaida su laiko rodymu, dabar jei neturėsite laikrodžio, tai nematysite laiko. Sutvarkyta klaida su teisių pravažiavimo klaidomis, surinkus 5 klaidas, jos restartuosis. Atnaujinta/Sukurta: Sukurtas lenktynių event'as, kuris bus tobulinamas. Armijai sukurtas ginklų paketas. Sukurta Anti-Keiksmų sistema. Atnaujinta komanda /direktoriai, dabar rodys, kiek laiko direktoriai praleido serveryje šiandiena. Perkelta vairavimo mokykla. (Vėliau įdėsiu nuotrauką) Pakeistos vairavimo mokyklos transportas. Tai yra: Perkelta picerija ir prie picerijos transporto priemonių pridėta Vincent. RADUS KLAIDA BŪTINAI PRANEŠTI ČIA, O JEI TURIT KĄ NORS PASIŪLYTI SERVERIUI - ČIA
 21. Emigracijos anketos taisyklės: Turėti nemažiau kaip 200 Xp arba kitaip netiksite. Draudžiama bandyti emigruoti su savo vartotoju kelis kartus. Draudžiama kopijuoti kitų žaidėjų emigracijos anketas. Būtina parašyti tikslų savo Vardą_Pavardę mūsų serveryje (be lietuviškų raidžių). Būtina aiškiai parašyti temos pavadinimą, pavyzdžiui: "Emigruoju Vardas_Pavarde". -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Aras_Dieselt Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo šiandienos Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 4-5 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : google pagalba Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar neteko dirbti. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip Ar naudojote /admin komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip padejo Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Ne Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas ok
 22. 1. Jūsų Serverio bei Forumo V_P:Ponas_Extazy Ponas'Extazy 2. Kiek jums metų?:17. 3. Apibūdinkite savo charakterį: Draugiškas, bendraujantis, linksmas, užsispyręs, siekiantis tikslo. 4. Koks jūsų aktyvumas tiek forume, tiek serveryje (minutėmis): 120-240min kolkas. 5. Jūsų DISCORD duomenys: Nesinaudoju. 6. Kaip suprantate šias pareigas?: Na prižiūrėti įvairias serverio gaujas, jog nepažeistų taisyklių, nedarytų nesąmonių ir t.t 7. Ar susidorosite su šiomis pareigomis?: Drąsiai. 8. Kodėl būtent renkatės šias pareigas?: Norisi prižiūrėti visą nelegalią veikla , gal net pačiam įsitraukti į tai ir padėti gaujoms didėti ir stiprėti. 9. Kaip manote, ar prižiūrėtojų darbas sunkus?: Nelabai. 10. Paskutinis pasisakymas: Anketa nėra kažkokia rišli ir t.t , bet nelabai norisi stengtis dėl tokių pareigų , jeigu kolkas serveryje nėra aktyvumo ir t.t .
 23. Neblogai neblogai, taip ir toliau.
 24. Na kaip pradžiai manau neblogai visai!
 1. Rodyti daugiau veiklos