Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2019.05.17 visose srityse

 1. 1 Karmos taškas
  ATMESTA Priežąstis: Anketa kopijuota iš kito projekto.
 2. 1 Karmos taškas
  1. Jūsų V_P: Jack_Ace 2. Koki pasiūlyma turite?: Įdėkite Moderatorius į žaidimą jeigu galite galėtu turėt daugiau privilėgijų negu adminai. 3. Kam pasiūlymas skirtas? (Forum/Samp): Samp 4. Papildomas Komentaras: Tikiuosi atsižvelgsit į šita pasiulymą.
 3. 1 Karmos taškas
  Sveiki, taigi aš esu Mantas a.k.a Serverio įkūrėjas. Aš pasitraukiu iš projekto iki rugpjūčio 23dienos. Priežastys? Priežastis yra tokia: aš iškrendu iš Lietuvos keliems mėnesiams. Savo pareigas perleidžiu Was_Expert arba Lixi9. Ar grįšiu į projektą? Žinoma! Buvo smagu visus pažinti ir linkiu visiems gero zaidimo.
 4. 1 Karmos taškas
  1. Jūsų V_P: Jack_Ace 2. Jūsų tikrasis vardas: Lukas 3. Kiek jums metų?: 14 4. Koks jūsų hobis?: Krepsinis/Futbolas 5. Ką mėgstate veikti šiaip gyvenime?: Šiaip esu paprastas vaikinukas mėgstantis užsiemimus, sportuoti. 6. Kokiame mieste gyvenate?: Kretingoje. 7. Jūsų tikslai serveryje: Na šiaip tai moderatorius forume, o žaidime dar nelabai. 8. Kokia serverio firma patinka jums?: Kolkas dar nežinau, ateiti gal sužinosiu. 9. Ar patinka jums šis projektas?: Taip, nes smagus kolektyvas. 10. Paskutinis pasisakymas: Kaip gyvenat?
 5. 1 Karmos taškas
  Sutvarkyta Sutvarkyta klaida su armijos /tpdarbas. Armijai viršijant greitį per greičių matuoklius negaus baudos ir įspėjimo. Armijai sutvarkyta komanda /skydas. Armijai sutvarkyta komanda /liemene. Su /ant komanda negalėsite surakinti savęs. Sutvarkyta klaida su laiko rodymu, dabar jei neturėsite laikrodžio, tai nematysite laiko. Sutvarkyta klaida su teisių pravažiavimo klaidomis, surinkus 5 klaidas, jos restartuosis. Atnaujinta/Sukurta: Sukurtas lenktynių event'as, kuris bus tobulinamas. Armijai sukurtas ginklų paketas. Sukurta Anti-Keiksmų sistema. Atnaujinta komanda /direktoriai, dabar rodys, kiek laiko direktoriai praleido serveryje šiandiena. Perkelta vairavimo mokykla. (Vėliau įdėsiu nuotrauką) Pakeistos vairavimo mokyklos transportas. Tai yra: Perkelta picerija ir prie picerijos transporto priemonių pridėta Vincent. RADUS KLAIDA BŪTINAI PRANEŠTI ČIA, O JEI TURIT KĄ NORS PASIŪLYTI SERVERIUI - ČIA