Jack_Ace

Moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Jack_Ace paskutinį kartą laimėjo Gegužės 20

Jack_Ace turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

2 Neutral

Apie Jack_Ace

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. 1. Jūsų V_P: Jack_Ace 2. Koki pasiūlyma turite?: Įdėkite Moderatorius į žaidimą jeigu galite galėtu turėt daugiau privilėgijų negu adminai. 3. Kam pasiūlymas skirtas? (Forum/Samp): Samp 4. Papildomas Komentaras: Tikiuosi atsižvelgsit į šita pasiulymą.
 2. 1. Jūsų V_P: Jack_Ace 2. Jūsų tikrasis vardas: Lukas 3. Kiek jums metų?: 14 4. Koks jūsų hobis?: Krepsinis/Futbolas 5. Ką mėgstate veikti šiaip gyvenime?: Šiaip esu paprastas vaikinukas mėgstantis užsiemimus, sportuoti. 6. Kokiame mieste gyvenate?: Kretingoje. 7. Jūsų tikslai serveryje: Na šiaip tai moderatorius forume, o žaidime dar nelabai. 8. Kokia serverio firma patinka jums?: Kolkas dar nežinau, ateiti gal sužinosiu. 9. Ar patinka jums šis projektas?: Taip, nes smagus kolektyvas. 10. Paskutinis pasisakymas: Kaip gyvenat?
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jack_Ace Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo pat serverio starto. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Šiaip nei pats nežinau, bet ilgokai. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Tiesiog buvo toks kitas projektas tuo pačia modifikaciją ir svetainių galūnės panašios buvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Nu dar nedirbau. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Kartais. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Nesunku rasti. Ar naudojote /admin komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, labai padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dar neteko bet kažkada teks. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aiškiai ten yra. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Na, net nežinau.
 4. Pamoku skilties informacija - tema kurioje bus viskas paaiškinta, kaip pildyti - ka, ir t.t. Taisyklės < Tema kuriame gerai perskaicius taisykles. < Pažeidus taisyklės, tema gali bųti ištrinta. < Draudžiama viešinti nelegalias pamokas. < Nusižengus Bendrom Forumo Taisyklėm - Gali būti taikomi įspejimai! < Tema turi būti susijusi su skiltimi. < Draudžiama keisti šriftą ir spalvą. < Temos pavadinimas tūrėtu būti toks: Pamoka apie (tema) < Draudžiama, kad vaizdo įraše/nuotraukoje matytusi kito projekto pavadinimas. < Jeigu padarysite kurdami temą klaidelę, pranešime jums, kad pataisytumėte. < Kuriant tema, kurioje dalinates pamoka - Turite viska aiškiai paaiškinti, kokia yra pamoka ir t.t. Temoje gali būti video link'as. Anketos šablonas Pamoka 1. Jūsų V_P: 2. Kokia pamoka skelbiate?: 3. Medžiaga kurioje matosi pamoka (Nebūtina): 4. Papildomas Komentaras (Nebūtina):
 5. Pagalbos skilties Informacija - tema kurioje bus viskas paaiškinta, kaip prašyti pagalbos. Taisyklės < Tema kuriame gerai perskaičius taisyklės. < Pažeidus taisyklės, tema gali bųti ištrinama. < Draudžiama prašyti bereikalo pagalbos. < Nusižengus bendrom Forumo taisyklėm - Gali būti taikomi įspejimai! < Tema turi būti susijusi su skiltimi. < Draudžiama keisti šrifta ir spalva. < Temos pavadinimas tūrėtu būti toks: Pagalbos (V_P) < Draudžiama, kad vaizdo iraše/nuotraukoje matytusi kito projekto pavadinimas. < Jeigu padarysite kurdami tema klaidelę, pranešime jums, kad pataisytumėte. < Kuriant tema, kurioje prašote pagalbos išdėstykite tinkamai savo mintis. <Draudžiama, kurti humoristinės temas, kitaip bus taikomi įspėjimai! Anketos šablonas Prašant pagalbos 1. Jūsų V_P: 2. Kokios pagalbos jums reikia?:
 6. Šaunus atnaujinimas, taip ir toliau.
 7. Neblogai neblogai, taip ir toliau.
 8. 1. Jūsų V_P: Jack_Ace 2. Koki pasiūlyma turite?: Kad įdėtumėtę normaliai xp ant darbų o ne po 0xp, nes grynai atrodo kaip šūdserveris atsiprašant. 3. Kam pasiūlymas skirtas? (Forum/Samp): Samp 4. Papildomas Komentaras: Kaip gyvenimas?