Jump to content

Ale_Mantas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Ale_Mantas paskutinį kartą laimėjo Spalio 5

Ale_Mantas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

2 Neutral

2 sekėjų

Apie Ale_Mantas

Paskutiniai profilyje apsilankė

54 profilio peržiūros
 1. PlaySF.LT Komanda Savininkai: @Ale_Mantas, @Lixi9 Pagalbininkai: - Forumo moderatoriai: - TeamSpeak moderatoriai: -
 2. Anketa 1. Jūsų vardas PlaySF.LT serveryje: 2. Serverio pavadinimas, iš kurio norite emigruoti: 3. Kiek laiko iš viso žaidėte praeitame serveryje?: 4. Kiek valandų į dieną žaisdavote praeitame serveryje?: 5. XP nuotrauka (paspaudus TAB): 6. „Emigruoju į PlaySF.LT“ nuotrauka: Taisyklės 1. XP nuotrauka (pirmoji) turi būti padaryta paspaudus TAB, nuotraukoje turi matytis bent 20 žaidėjų, jūs turite būti paspaudę ant savo XP. 2. Anketa rašoma kaip nauja tema, o temos pavadinimas turi būti Jūsų nickas mūsų serveryje. 3. Draudžiama dėti ne savo žaidėjo nuotraukas. 4. Draudžiama dėti su programomis pakeistas ar apkarpytas nuotraukas. 5. Abi nuotraukos turi būti padarytos toje pačioje vietoje bei tuo pačiu laiku. 6. Jūsų forumo nikas turi sutapti su niku mūsų serveryje. 7. Antroje nuotraukoje chate turi matytis parašyta „Emigruoju į PlaySF.LT“. 8. Emigruodami gausite XP suapvalintą iki tūkstančių (max. 50'000). 9. Nikas privalo būti sąmoningas, žaidėjai su nesąmoningais nikais emigruojami nebus.
 3. Administratoriaus papeikimo anketa: 1.Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime ir forume: Ale_Mantas, @Ale_Mantas 2.Pažeidimas: žudo su aod 3.Pilnas aprašymas: 4.Įrodimai(Tik nuotrauka):
 4. Administratoriaus pagyrimo anketa ir taisyklės Administratorių pagyrimų skilties taisyklės: Draudžiama girti save arba prašyti, kad girtu jus kitas žaidėjas. Draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius. Autoriaus Vardas_Pavardė turi atitikti žaidimo. Giriant administratorių privaloma naudoti mūsų anketą kuris bus pateikta apačioje. Administratoriaus pagyrimo anketa: 1.Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: 2.Dėl ko ji giriate, rašykite kiek galite išsamiau: 3.Įrodymai:
 5. Administratorius prieš bausdamas žaidėją privalo padaryti nuotrauką, įrodančią žaidėjo pažeidimą. Ją saugoti turi 3 dienas po pažeidimo užfiksavimo. Administratorius turi nuolat tikrinti administratorių papeikimų skiltį bei atsibaninimo skiltį forume. Administratorius privalo paaiškinti savo veiksmus ar pasakytus žodžius per 24h nuo papeikimo anketos sukūrimo. Jeigu jis to nepadaro, arba paaiškinimas neatleidžia jo nuo atsakomybės, arba neturi įrodymų su pažeidimu tuomet administratorius yra baudžiamas. Administratorius už prasižengimą gali būti baudžiamas įspėjimais ir/arba administratoriaus statuso atėmimu ir/arba banu. Už ką ir kaip bausti? Pažeidimas – Bausmė Keiksmai – Mute 1800s Įžeidinėjimai – Mute 3600s Chato teršimas – Mute 3600s Rašymas į /admin ne pagal paskirtį – Mute 1800s Rašymas per /d ne pagal paskirtį - Mute 7200s Atrankos trukdymas – Jail 7200s Event‘o trukdymas – Jail 7200s Neaktyvus žaidime, kai tai trukdo kitiems – Kick Netinkamas žaidėjo slapyvardis, kai turi iki 2‘500 XP – Ban 99999 valandoms (baninti su priežastimi Vardas_Pavarde arba V_P 24 valandoms) Šaudymas nuo motociklo – Ban 6 valandoms Šaudymas nuo stogo (pasislėpus arba mašinos) – Ban 24 valandoms Žudymas su sraigtasparnio sraigtais – Ban 24 valandoms Atsijungimas (relog), kai tai trukdo žaidimui – Ban 24 valandoms Naudojimasis bug‘ais – Ban visam laikui Cheat‘ų naudojimas – Ban visam laikui Reklama – Ban visam laikui Žaidėjų, pinigų, kreditų, valiutos pirkimas/pardavimas/keitimas – Ban visam laikui Botų ar kitokių dalykų naudojimas siekiant apeiti AFK sistemą - Ban visam laikui Tyčinis ESC naudojimas, kai tai trukdo žaidimui (klubų, mafijų karai) - Ban 6 valandoms Už pakartotinį nusižengimą, kurio bausmė yra ban valandoms, galima dėti neterminuotą baną /unjail galima naudoti tik tuo atveju, kai administratorius arba kitas žaidėjas buvo įkalinti neteisingai.
 6. PlaySF.LT Taisyklės 1. Privalote gerbti vienas kitą, t.y. draudžiama tyčiotis vienas iš kito, keiktis. 2. Temas turite kurti į tikslius skyrius. 3. Temų pavadinimai turi būti susiję su temų turiniu. 4. Draudžiama rašyti nesąmones, spaminti ir visaip kitaip teršti forumą. 5. Privalote rašyti lietuvių kalba. 6. Draudžiama reklama. 7. Draudžiami dideli parašai bei didelis jų kiekis. (leidžiama iki 3 nedidelių parašų) 8. Privalote laikytis specifinių forumo skilčių taisyklių, kurias rasite (jei tokios yra) forumo skiltyse (temos yra išryškintos). 9. Draudžiama skelbti, platinti arba bet kuriuo kitu būdu perduoti bet kokį įžeidžiantį, šmeižikišką, nešvankų, pornografinį, grasinantį, užgaulų, diskriminacinį ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį. 10. Draudžiami talpinti konverterius ar nuorodas į juos, su kuriais galima siųstis mp3 ar kitokius failus iš Youtube.com. DĖMESIO: Forume privalote registruotis tokiu pačiu slapyvardžiu kaip mūsų serveryje, t.y. forma Vardas_Pavardė. Draudžiama registruoti kito gali būti užblokuotas.

Kopijuoti griežtai draudžiama @ PlaySF.LT

Kodavo: Lixi9

×
×
 • Create New...